середа, 13 червня 2018 р.

Створюємо бібліотечний блог


Сучасна бібліотека – це бібліотека, де читач знаходить не тільки те, що розміщено у книжкових фондах, але й має можливість отримати будь-яку інформацію, що знаходиться поза межами бібліотеки. Таку можливість дає бібліотекам Інтернет, який міцно увійшов у повсякденне життя. 
Тому бібліотекар с. Буяни Наталія Мадей робить все для того, щоб інформувати користувачів про ресурси і послуги сільської  книгозбірні. 
Саме з метою створення бібліотечного блоґу, який  допоможе підвищити привабливість бібліотеки,  розміщувати та поширювати бібліотечні новини, сільський бібліотекар взяла участь в тренінгу «Створення бібліотечного блоґу» з циклу тренінгів «Навігація в Інтернеті: шляхи професійного вдосконалення», який провела завідувач методико-інформаційного відділу  районної бібліотеки Наталія Харчук. 
                                                   

Попереду ще ряд занять з удосконалення навиків роботи в мережі, адже створення блоґу – це не одноразове заняття, а процес, що триває стільки часу, скільки веб-сторінка знаходиться в Інтернеті.Немає коментарів:

Дописати коментар