Структура

Відділ обслуговування ЦРБ

          До відділу обслуговування ЦРБ входить читальний зал та абонемент з кафедрою для обслуговування юнацтва. Щорічно бібліотеку відвідує майже 2200 користувачів, яким  видається понад 31 тис.  примірників книг.
          До послуг відвідувачів книжковий фонд  в кількості 35960 примірників книг та 42 назви періодичних видань. Відвідувачам пропонуються додаткові платні послуги, перелік яких затверджено на законодавчому рівні. Протягом 2017 року від платних послуг отримано 16 500 грн.
          Штат відділу – 3 спеціалісти з бібліотечною освітою.    
          Завідувач відділу – Качан Зоя Зіновіївна. 

Методико - інформаційний    відділ

Методико-інформаційний відділ районної ЦБС  працює при центральній бібліотеці й сприяє вивченню, узагальненню та впровадженню передового досвіду в практику роботи бібліотек. Аналізує роботу бібліотек-філій та стан бібліотечного обслуговування населення району. Працює над удосконаленням та виявленням нових форм та методів роботи. Проводить навчання бібліотечних працівників ЦБС на семінарах, методичних днях,заняттях-практикумах. Здійснює загальне планування ЦБС та займається поповненням інформації на ВЕБ-сторінці ЦБС, розробляє методично-бібліографічні матеріали та видає поточний бібліографічний список «Район на сторінках преси». Забезпечує участь бібліотек району в районних та обласних конкурсах. Здійснює виїзди в філії ЦБС з метою надання методичної та практичної допомоги бібліотечним працівникам, проводить групові та індивідуальні консультації.
Завідувач відділу – Харчук  Наталія Анатоліївна
 
Бібліограф -  Грибун Наталія  Євгеніївна

          Здійснює довідково-бібліографічне обслуговування користувачів бібліотеки, вивчає інформаційні потреби користувачів та проводить масове, групове  та індивідуальне інформування, веде систематичну картотеку статей, зведену краєзнавчу картотеку, тематичні картотеки; готує поточний бібліографічний список «Район на сторінках преси» та інші інформаційні списки за визначеними темами, поширює бібліотечно-бібліографічні знання серед користувачів і працівників ЦБС.
 
Бібліотекар з інформаційних технологій – Левчук Ірина Юріївна

          Надає допомогу користувачам бібліотеки в пошуку необхідної інформації в Інтернеті та  оволодіння навичками роботи  на комп’ютері. Здійснює набір текстів, сканування та роздруківку інформації, займається поповненням інформації на ВЕБ-сторінці ЦБС.  
 
Відділ комплектування та опрацювання документів
У відділі зосереджена інформація про те:
-        які книги, в якій кількості надійшли в РЦБС;
-        у які підрозділи (філії) надійшли;
-        які періодичні видання є в бібліотеках району.
З цією метою у відділі ведеться довідковий апарат:
-        обліковий каталог;
-        зведена картотека періодичних видань;
-        сумарні книги обліку бібліотечного фонду по РЦБС.
Перш ніж потрапити в руки читача книга проходить реєстрацію і технічну обробку у відділі, отримує всі необхідні “атрибути” бібліотечного обліку.
В 2016 році до РЦБС надійшло 7272 примірників документів. Передплачено періодичних видань на I півріччя 2017 року 64 назв.
Відділ надає методичну і практичну допомогу бібліотекам-філіям з питань обліку та збереження книжкового фонду.
 Штат відділу – 2 чол.
Завідувач відділу – Богдан Людмила Леонідівна